VII Przystanek:Biblioteka!

VII Przystanek:Biblioteka!

Już niebawem, bo w sobotę 9 września przed naszą biblioteką będzie barwnie, gwarno i wesoło. O godz. 15.00 startujemy z naszą coroczną plenerową imprezą Przystanek:Biblioteka! Tym razem poprowadzi nas ona szlakiem różnych kultur, poprzez piękne Barwy Świata.

Zapraszamy dzieci, ich rodziców, a także grupy koleżeńskie do sprawdzenia się w zabawach quizowych, intelektualnych, artystycznych, sportowych i innych. Czeka na Was pięć kulturowych Przystanków: indiański, afrykański, słowiański, dalekowschodni, skandynawski, a także Przystanek zaprzyjaźnionego z naszą biblioteką Nadleśnictwa Bolewice.
 
Wśród dodatkowych atrakcji imprezy znajdziecie: pokaz karate uczniów I Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu, program grupy Mozaika pt. Dzienniki z Afryki – od Sienkiewicza do muzyki, makijaż azjatycki wykonywany przez wizażystkę Zuzę Stankiewicz i koncert zespołu Czarodziejska. Ostatnim punktem wydarzenia będzie oczekiwane przez wszystkich losowanie atrakcyjnych nagród za uczestnictwo w konkursie głównym i rozwiązanie plebiscytu: Skojarz tytuł książki. W międzyczasie będzie można tradycyjnie skosztować bibliotekarskich wypieków na CAFE PRZYSTANKU.

PodglądZałącznikWielkość
plakat_-_przystanek_2017_2.jpg
plakat_-_przystanek_2017_2.jpg591.23 KB