Budżet Obywatelski – 18 projektów zakwalifikowanych pod głosowanie mieszkańców

Budżet Obywatelski – 18 projektów zakwalifikowanych pod głosowanie mieszkańców

Komisja powołana przez Burmistrza Nowego Tomyśla do prac przy przeprowadzaniu konsultacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego Gminy Nowy Tomyśl na 2017 rok dokonała weryfikacji propozycji projektów zadań zgłoszonych przez mieszkańców naszej gminy.

W wyniku przeprowadzonych prac komisja opracowała listę propozycji zadań zakwalifikowanych do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nowy Tomyśl na 2017 rok, które podlegać będą głosowaniu oraz listę propozycji zadań złożonych do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nowy Tomyśl na 2017 r., niezakwalifikowanych pod głosowanie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze zgłoszonymi propozycjami zadań.
W okresie od 9 do 31 stycznia 2017 r. przeprowadzone zostanie głosowane, podczas którego mieszkańcy naszej gminy zdecydują, które zadania będą realizowane w 2017 r. Już dziś zapraszamy do aktywnego udział w tym etapie Budżetu Obywatelskiego naszej gminy. .

Już wkrótce opublikujemy dokładne informacje dotyczące zasad głosowania.