System powiadamiania SiSMS w gminie Nowy Tomyśl

System powiadamiania SiSMS w gminie Nowy Tomyśl

Szanowni mieszkańcy,

informujemy, że na terenie naszej gminy został uruchomiony mobilny system informatyczny o nazwie: Samorządowy informator SMS (SiSMS).

Wdrożenie systemu ma na celu zapewnienie skutecznej komunikacji Urzędu Miejskiego z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania, ale mając przede wszystkim wpływ na ich bezpieczeństwo.

Dzięki innowacyjnej e-usłudze będzie można bezpłatnie otrzymywać ostrzeżenia o zagrożeniach takich jak: wichury, śnieżyce, intensywne opady deszczu, a także informacje o awariach sieci wodociągowych, przerwach w dostawie prądu czy też bezpłatnych badaniach. SiSMS pozwala również informować mieszkańców o ciekawych wydarzeniach kulturalnych i sportowych na terenie gminy Nowy Tomyśl.

Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu SiSMS jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców. Dlatego też zachęcamy do pobrania aplikacji lub rejestracji w systemie. Chcąc zarejestrować się wystarczy kliknąć w poniższy baner.

 

Więcej informacji na temat SiSMS można znaleźć na stronie www.sisms.pl  w załączonej ulotce oraz filmie promocyjnym dostępnym pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=HmVObuRb1_0

PodglądZałącznikWielkość
0001.jpg
0001.jpg383.35 KB
0002.jpg
0002.jpg431.2 KB
nowy_tomysl_ulotka_a5_blisko_www.pdf389.06 KB