Kalendarz imprez sportowych

Sport

Sport

Kluby sportowe działajace na terenie gminy Nowy Tomyśl


II Edycja Amatorskiej Ligi Piłkarskiej COMLAND LIGA

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu, zaprasza do zapisów do II Edycji Amatorskiej Ligi Piłkarskiej COMLAND LIGA.

Więcej informacji na www.osirnt.pl.

Mistrzostwa w siatkówce kobieta na 2017 rok

Finał I edycji Nowotomyskiej Ligi Halowej JAKO CUP

W dniu 26 lutego rozegrano ostatnią kolejkę pierwszej edycji Nowotomyskiej Ligi Halowej JAKO CUP.
 
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji pod linkiem: http://osirnt.pl/2017/02/27/zakonczylismy-i-edycje-nowotomyskiej-ligi-ha...

Kolejne derby powiatu dla DREAM TEAM Nowy Tomyśl i awans do finału Wielkopolski

W ostatnim meczu rundy zasadniczej w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek Młodszych, przy licznej dopingującej grupie kibiców Dream Team wygrał zdecydowanie z piątym zespołem w grupie MKS Opalenica 87:55 i z siedmioma zwycięstwami i trzema porażkami zajmuje 2 miejsce w grupie i awansuje do 6-zespołowego finału walcząc dalej o mistrzostwo Wielkopolski !

Marcowe imprezy sportowe organizowane przez OSiR

Turniej zakładów pracy

Turniej drużyn wiejskich

W niedzielę 19 lutego w hali nowotomyskiego gimnazjum Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Gminy Nowy Tomyśl w Halowej Piłce Nożnej Reprezentacji Wsi o Puchar Dyrektora OSiR.

Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn, w których wystąpiło ponad 60 zawodników.

Aby zapewnić graczom możliwość rozegrania jak największej ilości meczów, organizatorzy przeprowadzili turniej systemem „każdy z każdym”. Najlepszą drużyną okazała się ekipa z Wytomyśla, która nie doznała żadnej porażki.

8 kolejka JAKO CUP- mamy mistrza!

Na tydzień przed zakończeniem rozgrywek JAKO CUP  wyłoniono MISTRZA- drużynę GOLTOM.

Mecz sezonu, jakim niewątpliwie było spotkanie pomiędzy GOLTOM a NAP rozstrzygnęło, która drużyna zdobędzie tytuł mistrza JAKO CUP.  Doświadczeni zawodnicy GOLTOM  pokonali NAP 12:1 i tym samym na kolejkę przed zakończeniem NOWOTOMYSKIEJ LIGI HALOWEJ Jako Cup zdobyli tytuł mistrza.

Zachodzko  zwyciężyło z Grupą Wstydu 1:0 i dzięki zwycięstwu opuściło ostatnie miejsce w tabeli.

Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla- eliminacje

Aż 21 drużyn wystartowało w eliminacjach Turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. W niedzielę 12 lutego na hali gimnazjalnej rozegrano 34 mecze eliminacyjne, które wyłoniły najlepsze drużyny z grupy zaawansowanej oraz niezaawansowanej.
W załączniku przedstawiamy tabele z wynikami poszczególnych grup. Do finałów, które odbędą się 5 marca, awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. 

OSiR