×

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS JARMARKU

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS JARMARKU

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS JARMARKU CHMIELO – WIKLINIARSKIEGO I DOŻYNEK GMINNYCH 2018 ROKU.

W dniach od 31 sierpnia do 2 września 2018 r. Będzie obowiązywała czasowa zmiana organizacji ruchu na pl. Niepodległości wraz z przyległymi ulicami oraz na pl. Chopina w Nowym Tomyślu. W tych dniach zablokowany zostanie wjazd na pl. Niepodległości od strony ul. Tysiąclecia oraz od ul. Długiej, Zbąszyńskiej i Komunalnej. Jezdnia od ul. Długiej poprzez pl. Niepodległości aż do ul. Zbąszyńskiej będzie jednokierunkowa. Na ul. Zbąszyńskiej będzie obowiązywał nakaz jazdy w kierunku ul. 3 stycznia. Natomiast jadąc ulicą 3 stycznia kierujący będą zmuszeni skręcać w ul. Zbąszyńską.
W dniu 31 sierpnia w godz. Od 1400 – 1800, 1 września w godz. Od 11.00 – 23.00 oraz w dniu 2 września w godz. Od 14.00 – 18.00 całkowicie zostanie wstrzymany ruch na pl. Niepodległości. Zablokowane zostaną wjazdy od ul. Długiej i Komunalnej.
Na czas jarmarku zostają także wprowadzone odpowiednimi znakami drogowymi strefy zamieszkania zarówno na pl. Niepodległości jak i pl. Chopina. W strefach tych kierujący pojazdami mogą poruszać się z prędkością do 20 km/h, muszą ustępować pierwszeństwa pieszym oraz parkować tylko w miejscach wyznaczonych.
Zmiany te mają wpłynąć na bezpieczeństwo osób biorących udział w jarmarku i przemieszczających się z pl. Niepodległości na Stadion Miejski.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

100 - lecie Odzyskania Niepodległości

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

SiSMS

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE