×

Spotkanie z Nowotomyskimi Sportowcami – Powrót z Mistrzostw Europy!

Spotkanie z Nowotomyskimi Sportowcami  – Powrót z Mistrzostw Europy!

Dziś w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste spotkanie z zawodnikami LKS Budowlani Kucera, którzy niedawno wrócili z Mistrzostw Europy w Salonikach. Była to wyjątkowa okazja, by uczcić sukcesy Nowotomyskich Sportowców i podziękować im za wspaniałe osiągnięcia  oraz godne reprezentowanie naszej Gminy na arenie międzynarodowej.

Na spotkaniu obecni byli zarówno zawodnicy, jak i ich trenerzy: Marcin Lampe i Bartosz Malak. Podziękowania oraz gratulacje wręczył Jerzy Nowak – prezes LKS Budowlani Kucera Nowy Tomyśl. W swoim wystąpieniu podkreślił, jak ważna jest determinacja i poświęcenie, które okazały się wynikiem imponujących rezultatów.

Zawodnicy triumfowali! Mistrza Europy w kategorii do 81 kg U17 zdobył Dawid Lisiak. Maciej Tomaszewski wywalczył brąz w kategorii do 61 kg U17. Czwarte miejsce w kategorii do 73 kg U17 uzyskał Adrian Krupa, plasując się tuż na podium. Szóste miejsce w kategorii do 89 kg U15 przypadło Błażejowi Stawińskiemu, który zakończył rywalizacje w czołówce, podobnie jak Lena Nowak, która zajęła ósme miejsce w kategorii do 49 kg U15. Podziękowania i gratulacje należą się również Mikołajowi Stachowiakowi, który podjął próbę swoich sił startując w kategorii do 67 kg U17. Takie wyniki świadczą o wysokim poziomie Nowotomyskich Ciężarowców i stanowią inspirację dla młodych adeptów tego sportu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym mistrzom i życzymy kolejnych sukcesów!