×

Mistrzostwa Polski LZS do lat 15 – Ciechanów

Podczas weekendowych zmagań w Ciechanowie zawodnicy LKS Budowlani-Kucera osiągnęli następujące wyniki.

Dziewczęta:

• Zuzanna Stelmach zajęła 9. miejsce w kategorii do 45 kg,
  • złoty medal w kategorii do 49 kg oraz 2. miejsce w kategorii Open zdobyła Lena Nowak,
  • brązowy medal w kategorii do 55 kg trafił do Alicji Matysek,
  • Magdalena Piątek zajęła 3. miejsce w kategorii do 64 kg.

Chłopcy:

• Wojciecha Kawa wywalczył srebrny medal w kategorii do 49 kg,
  • w kategorii do 55 kg 5. miejsce zajął Bartosz Rajewicz,
  • debiut na zawodach ogólnopolskich zaliczył Florian Iskrzak, zajmując 14. miejsce,
  • w kategorii do 67 kg na 4. miejscu znalazł się Filip Czajkowski, a na 6. Antoni Cegliński,
  • w kategorii do 81 kg Dominik Dobosz zdobył srebrny medal, a Kacper Fechner złoty medal,
  • w kategorii do 89 kg złoto zdobył Błażej Stawiński – kandydat do wyjazdu na Mistrzostwa Europy juniorów do lat 15.

Dzięki wysokim wynikom wszystkich zawodników LKS Budowlani-Kucera wygrali klasyfikację klubową, a w wojewódzkiej zajęli 2. miejsce.

Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenerów, którzy byli opiekunami podczas tych zawodów – Marcina Lampe i Bartosza Malaka.