×

Otwarcie szatni na medal

Otwarcie szatni na medal


W dniu 22 lutego br. odbyła się uroczystość związana z oficjalnym oddaniem do użytkowania wyremontowanych szatni sportowych w miejscowościach Boruja Kościelna oraz Bukowiec. Zadanie zostało zrealizowane w ramach przedsięwzięcia pn.: „Remont szatni wiejskiej w Borui Kościelnej i Bukowcu, gmina Nowy Tomyśl” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu „Szatnia na medal”. W ramach remontu w Borui Kościelnej przeprowadzono m.in.: demontaż starych okładzin, sufitów i okien, wyłożenie nowych płytek, wykonanie elewacji zewnętrznej oraz ocieplenie dachu. W Bukowcu dokonano natomiast renowacji pokrycia dachu.

W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział: Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner, Wicestarosta Nowotomyski Marcin Brambor, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu Marek Ratajczak, nowotomyscy radni, dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, sołtysi, dyrektorzy szkół wraz z uczniami, przedstawiciele klubów sportowych oraz przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych. Poświęcenia wyremontowanych szatni dokonał ksiądz Marcin Kubiak z parafii pw. św. Marcina w Bukowcu.

Po zakończeniu części oficjalnej zaproszeni goście mogli zobaczyć program artystyczny przygotowany przez dzieci z Wiejskiego Domu Kultury w Bukowcu oraz Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Bukowcu.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON