×

Ograniczenia w funkcjonowaniu KRUS

Ograniczenia w funkcjonowaniu KRUS

Szanowni Państwo

 W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na grypę i zagrożenie epidemią koronawirusa, Placówka Terenowa KRUS w Nowym Tomyślu zachęca do kontaktu za pośrednictwem kanałów zdalnych: telefonu, poczty, mediów elektronicznych.

Naszą największą troską jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, dlatego podejmujemy działania o charakterze informacyjnym, dostosowując pracę naszego urzędu do wysokich standardów wyznaczonych przez rząd.
Prosimy Klientów o ograniczanie wizyt osobistych w naszej Placówce i wybieranie kanałów zdalnych (telefon, poczta tradycyjna, media elektroniczne), za pomocą których można zrealizować część spraw z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie i Facebooku KRUS, m.in. kursu e-learingowego dla dzieci, filmów, broszur, ulotek, plakatów itp. oraz zapoznania się z zakładkami z materiałami dotyczącymi kampanii prewencyjnych Kasy.

Zachęcamy także do samodzielnego wykonania w gospodarstwach rolnych list kontrolnych (znajdujących się na stronie internetowej KRUS), dzięki którym można zidentyfikować zagrożenia wypadkowe.

Informujemy ponadto, że w najbliższym czasie na Facebooku i stronie Kasy zostaną zamieszczone zaproszenia/informacje zachęcające beneficjentów KRUS do poszerzenia wiedzy na temat Zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych i o zagrożeniach wypadkowych.

Placówka Terenowa KRUS

w Nowym Tomyślu

INFORMACJA PRASOWA


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON