×

Osiemnastu nauczycieli naszej szkoły z tytułami Innowacyjnych Ekspertów Edukacyjnych!

Osiemnastu nauczycieli naszej szkoły z tytułami Innowacyjnych Ekspertów Edukacyjnych!

Każdego roku Microsoft wybiera ekspertów spośród innowacyjnych nauczycieli na całym świecie. Nauczyciele ci są częścią ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje innym drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych metod pracy i uczenia się od siebie nawzajem.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego tytułami Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2021-2022 zostało wybranych aż osiemnastu nauczycieli.

W liście gratulacyjnym, który otrzymał każdy z ekspertów czytamy:

You have been chosen as an MIE Expert because you are self-driven, passionate about your work, have true collaborative spirit, and strive to inspire students with outside-the-box thinking on technology in education. We appreciate your resourcefulness and entrepreneurial spirit. As agents of change, you have achieved excellence in education, using technology and social media. We are grateful for the opportunity to tap into your enthusiasm and enable others to benefit from what is clearly your passion.

Nadanie tytułu Showcase School oraz tytuły MIEE dla tak licznej grupy nauczycieli to ogromne wyróżnienie                          i potwierdzenie, że „Trójka” jest nie tylko krajowym, ale międzynarodowym liderem edukacyjnych przemian, nowoczesnego i aktywnego podejścia do edukacji.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON