×

Dziękujemy za owocną współpracę w sferze kulturalnej i społecznej naszej gminy!

Dziękujemy za owocną współpracę w sferze kulturalnej i społecznej naszej gminy!

Po czterdziestu trzech latach pracy zawodowej, w tym dwudziestu na stanowisku Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Tomyślu Pani Lucyna Kończal-Gnap przechodzi na emeryturę. Jest to szczególny moment w życiu każdego człowieka, skłaniający do refleksji i podsumowań. Lata pracy na stanowisku dyrektora nowotomyskiej biblioteki to czas wyjątkowo pracowity, obfitujący w wiele imponujących dokonań, za które serdecznie dziękujemy.

Gratulując osiągnięć zawodowych i dziękując za owocną współpracę w sferze kulturalnej i społecznej naszej gminy życzymy, aby kolejnemu etapowi życia towarzyszyła satysfakcja z dobrze wypełnionej misji zawodowej oraz życzliwość ludzka tych, na rzecz których i z którymi podejmowała Pani codzienne działania. Niech będzie to również czas realizacji pozazawodowych planów i zamierzeń przy sprzyjającym dobrym zdrowiu.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON