×

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 – Informacje dla wystawców

Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 – Informacje dla wystawców

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza Państwa do udziału w czwartych Krajowych Dniach Pola Sielinko 2023, które odbędą się w dniach 3-5 czerwca 2023 roku w godzinach 9-17 w Sielinku koło Opalenicy. Podmioty zainteresowane wystawieniem się na Krajowych Dniach Pola proszone są o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Miejsce imprezy: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego (PZDR) numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2, 64-330 Opalenica.

Krajowe Dni Pola to największe wydarzenie branżowe w Polsce, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy odwiedzających oraz setki firm branżowych z całej Polski.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Krajowych Dni Pola przyniesie Państwu korzyści. W tym roku po raz pierwszy to ogólnopolskie wydarzenie odbędzie się w Sielinku, gdzie co roku odbywały się regionalne dni pola. W Sielinku od lat dużą popularnością cieszy się kolekcja odmian roślin uprawnych na poletkach, prezentacja nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych czy szeroka oferta środków do produkcji. Mamy nadzieję, że specyfika Krajowych Dni Pola oraz atmosfera będzie okazją do zaprezentowanie własnych produktów oraz uzupełnieniu specjalistycznej wiedzy rolniczej i stworzy możliwości pozyskania nowych klientów, czego serdecznie Państwu życzymy.

Zgłoszenie udziału w Targach

Warunkiem udziału w Targach jest przesłanie zgłoszenia z oryginalnymi pieczątkami i podpisami osób upoważnionych (do pobrania poniżej) na adres: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego numer 2 z siedzibą w Sielinku, ulica Parkowa 2; 64-330 Opalenica oraz dokonanie wpłaty za zamówione stoisko do dnia 5 maja 2022 roku.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest wysłanie przez organizatora obowiązującej KARTY WJAZDU. Posiadanie KARTY WJAZDU jest warunkiem wjazdu na teren Targów.

Montaż stoisk będzie możliwy od poniedziałku, 29 maja, do piątku, 2 czerwca. 

Uwaga! Brak wjazdu na teren targów w czasie ich trwania!

Likwidacja stoiska oraz opuszczenie terenów wystawowych jest możliwe po zakończeniu targów, to jest po godzinie 17:00.

Wpłaty można dokonać na konto bankowe 31 1130 1088 0001 3152 0620 0003 Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ulica Sieradzka 29, 60-163 Poznań; z dopiskiem Krajowe Dni Pola 2023.

Kontakt oraz dokumenty

Informacji udzielają:

Dokumenty do pobrania:


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON