×

Współczesne kobiety kolekcjonują zabytkowe Mercedesy!

Współczesne kobiety kolekcjonują zabytkowe Mercedesy!

W weekend 25-27 sierpnia br. już po raz ósmy odbędzie się Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów, organizowany w ramach inicjatywy She’s Mercedes – tym razem w zachodniej Wielkopolsce. Zwyczajowo wezmą w nim udział wyłącznie kobiety. Kobiety z pasją, kobiety aktywne, kobiety o wielu twarzach.

Zlot został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Nowego Tomyśla, ponieważ jego trasa prowadzić będzie właśnie przez Nowy Tomyśl. Wyjątkowe miejsca dla wyjątkowych mercedesów. Jednym z nich będzie Muzeum Wikliniarstwa
i Chmielarstwa.

Jak co roku w programie nie zabraknie prezentacji aut. W Parku Feliksa, 26 sierpnia wśród publiczności odbędzie się konkurs na najpiękniejszego z najpiękniejszych oldtimerów. Będzie można podziwiać klimat minionych epok. Stylowe nakrycia głowy, szale, szpilki, perły.

Kobiety za kierownicą klasycznych samochodów przyciągają uwagę nie tylko sympatyków marki i fanów motoryzacji, ale pokazują również siłę kobiet w społeczeństwie. Sama zaś inicjatywa jest doceniana i co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Malownicze krajobrazy na trasach, samochody z duszą w niezwykłych sceneriach, niemające końca rozmowy pasjonatek zabytkowej motoryzacji, to stałe punkty programu.

Tradycją stało się również, iż partnerem przy tego rodzaju zlotach jest lokalny dealer marki Mercedes, który prezentuje w czasie imprezy najnowsze modele producenta i udziela przydatnych instruktaży, co pozwala na zapoznanie się
z nowinkami motoryzacyjnymi oraz umożliwia zasięgnięcie fachowej wiedzy.

Dla odwiedzających wydarzenie będzie to również okazja do rodzinnego wypoczynku pośród pojazdów retro i dobrej zabawy. Warto zatem zarezerwować sobie czas.

 

Do zobaczenia w Nowym Tomyślu

Komandor Zlotu Ewa Krzysztofiak-Masztalerz

 


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON