×

Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa stadionu lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Nowym Tomyślu”

Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa stadionu lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Nowym Tomyślu”

Urząd Miejski w Nowym Tomyślu ogłosił drugi przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa stadionu lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Nowym Tomyślu”.

Przedmiot zamówienia obejmuje:

Budowę stadionu lekkoatletycznego z boiskiem do piłki nożnej, boiskiem do siatkówki, koszykówki, badmintona, tenisa stołowego, placu zabaw, trybun, elementów lekkoatletycznych: bieżnią skok w dal, skok w dal, skok wzwyż, tor do biegów z przeszkodami, pchnięcia kulą, urządzenia do ćwiczeń, obiekty małej architektury, oświetlenia, utwardzenia, terenu, ciągi piesze i miejsca postojowe wraz z infrastrukturą.

Miejsce oraz termin składania ofert:

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 13 marca 2023 r. do godziny 10:00 dokonując przesłania zaszyfrowanej oferty za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/nowy_tomysl.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 13 marca 2023 r. o godzinie 10:30.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania przetargowego znajdują się w linku:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/732956

——-

Gmina Nowy Tomyśl otrzymała dofinansowanie na to zadanie w wysokości 9 999 000,00 zł w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Projektowany kompleks sportowy stworzy idealne warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Inwestycja nie tylko pozytywnie wpłynie na estetykę i komfort korzystania z obiektu, ale również zachęci jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtowania nowych pasji i zainteresowań.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON