×

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego przez firmę Josera

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego przez firmę Josera

Josera Polska Sp. z o.o. to dzieło polsko-niemieckiej współpracy, które zyskało popularność, sprzedając najwyższej jakości karmy dla psów oraz kotów, dostosowane do różnorodnych potrzeb czworonogów.

Przez lata firma rozwijała się – w 2004 roku jej produkty trafiły do sklepów zoologicznych, a 2 lata później produkt „La Sauce” zrewolucjonizował mokrą karmę, w kolejnych latach uruchomiono nową hurtownię karmy dla zwierząt domowych i centrum logistyczne, otwarte zostało także nowe laboratorium firmy Josera Erbacher oraz hurtownia karmy dla zwierząt domowych, oparta na oszczędnej gospodarce energetycznej, by następnie w 2018 roku mógł pojawić się sklep internetowy.

Siedziba Josery znajduje się w Paproci, niedaleko Nowego Tomyśla. To właśnie tam powstanie kolejny, przełomowy projekt firmy – budowa nowoczesnej fabryki suchej karmy dla psów i kotów.

Budowa pozwoli nie tylko na dalszy rozwój firmy i jej produktów. Powstała fabryka stanie się ponadto miejscem pracy dla kilkudziesięciu osób.

W środę, 24 maja br., prezesi i dyrektorzy firmy, inwestorzy oraz przedstawiciele lokalnych władz podpisali akt erekcyjny, który umieszczono w kapsule czasu wraz z charakterystycznymi gadżetami Josery. Dokonano także symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego przez wszystkich, wspierających budowę nowej fabryki.

 


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON