×

Z wizytą w Dance Studio Me Gusta w Nowym Tomyślu

Z wizytą w Dance Studio Me Gusta w Nowym Tomyślu

Dance Studio Me Gusta to studio tańca, do którego uczęszczają osoby, które dzieli wiek, jednak łączy pasja i ogromna miłość do tańca. Organizowane zajęcia dostosowane są zarówno do najmłodszych grup (dzieci w wieku 3-4 lat i 5-7 lat), ale również starszej młodzieży. Coś dla siebie znajdą tam kobiety zainteresowane tańcem w szpilkach (HIGH HEELS), zumbą, tabatą, twerkout fitness czy salsą i bachatą. Tak szeroka oferta sprawia, że Dance Studio Me Gusta rozwija się i nieustannie przyjmuje w swoje szeregi kolejnych tancerzy. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem Patrycji Świderskiej.

Za sprawą nowotomyskiego studia tańca, miasto zyskało swoje lokalne cheerleaderki – dziewczynki w wieku 8-13 lat, które już teraz osiągają sukcesy w licznych zawodach tanecznych. Co więcej, są cheerlederkami nie tylko na sali, ale także podczas meczów.

Z wizytą u młodych cheerleaderek pojawił się Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla, który przyszedł na czwartkowy trening i wręczył dziewczynkom upominki w uznaniu za podejmowane trudy oraz niesłabnącą motywację do ćwiczeń.

To wyjątkowe spotkanie pozwoliło dać upust skrytym dziecięcym emocjom, które towarzyszyły nie tylko tancerkom, ale również samemu włodarzowi.

Każdego zainteresowanego udziałem w zajęciach zapraszamy do siedziby studia na ul. Długą 14. Szczegółowe informacje o terminach zajęć dostępne są na Faceboku Dance Studio Me Gusta.


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON