×

Już w najbliższą sobotę odbędzie się VIII Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów. Tym razem zabytkowe auta i ich właścicielki pojawią się w Nowym Tomyślu!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się VIII Zlot Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów. Tym razem zabytkowe auta i ich właścicielki pojawią się w Nowym Tomyślu!

To już kolejna, VIII odsłona Zlotu Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów, organizowana w ramach inicjatywy She’s Mercedes. Tegorocznym hasłem zlotu jest „Współczesne kobiety kolekcjonują zabytkowe Mercedesy. Komfort, elegancja i prestiż”.

Zlot Zabytkowych Mercedesów jest gratką dla wszystkich miłośników zabytkowych „gwiazd”. Wydarzeniu przyświeca konkretny cel – pokazuje siłę kobiet w społeczeństwie, wspiera ambitne, niezależne profesjonalistki i uświadamia, jak istotne są kwestie równouprawnienia. Mobilizuje kobiety by odważnie sięgały po swoje pasje i rozwijały zainteresowania wbrew istniejącym stereotypom.

Jak informuje Mercedes Benz Polska – sponsor wydarzenia – zloty She’s Mercedes odbywają się w duchu koncepcji „slow life”, czyli bez elementów rywalizacji, natomiast z naciskiem na zrelaksowaną jazdę, rozmowy w serdecznej atmosferze oraz zgłębianie lokalnych atrakcji i kultury danego miejsca.

W tym roku zlot odbędzie się w Nowym Tomyślu! Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, o godz. 12.00 w Parku Feliksa, będzie można na własne oczy zobaczyć wyjątkowe mercedesy, porozmawiać z ich właścicielkami, a także wziąć udział w organizowanych wydarzeniach towarzyszących.

Organizatorzy oraz sponsorzy wydarzenia zaplanowali, m.in. głosowanie na najatrakcyjniejsze auto zlotu. Wśród głosujących rozlosowane zostaną trzy atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mercedes Benz Polska. Rozdawane też będą drobne upominki. 

Na miejscu obecny będzie Mercedes-Benz Duda-Cars oraz Legends Duda-Cars, jedyny w Polsce dealer zajmujący się kompleksowo sprzedażą, serwisem i renowacjami klasycznych samochodów z motoryzacyjnymi nowinkami jako ciekawym kontrastem do samochodów zabytkowych i powiewem przyszłości.

O bezpieczeństwo i dodatkowe atrakcje zadba jeden ze sponsorów o lokalnych korzeniach, a obecnie ogólnopolskim zasięgu – firma Hunters lider na rynku usług ochroniarskich.

Patronatem honorowym zlot objął Włodzimierz Hibner – Burmistrz Nowego Tomyśla.

Nie może Was zabraknąć!


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON