×

Konkurs „Wielkopolski Przyjaciel Zwierząt”

Konkurs „Wielkopolski Przyjaciel Zwierząt”

Rozpoczął się konkurs „Wielkopolski Przyjaciel Zwierząt” organizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Jego celem jest uhonorowanie osób prowadzących na terenie Wielkopolski działalność edukacyjną, społeczną i organizacyjną, służącą poprawie dobrostanu i ochronie zwierząt domowych.

W ramach konkursu oceniane będą konkretne, zrealizowane już przedsięwzięcia, a nagrody Wielkopolskiego Przyjaciela Zwierząt zostaną przyznane w dwóch kategoriach: dla osób fizycznych oraz osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej (stowarzyszeń, fundacji, organizacji społecznych oraz jednostek sektora finansów publicznych).

Zgłoszenia należy składać na odpowiednim formularzu (stanowiącym załącznik do Regulaminu) pocztą tradycyjną na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, osobiście w Punkcie Kancelaryjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu bądź poprzez e-PUAP w terminie do 15 stycznia 2024 r.

Regulamin konkursu oraz wniosek zgłoszenia do udziału w konkursie dostępne są pod adresem: https://www.umww.pl/artykul/konkurs-wielkopolski-przyjaciel-zwierzt


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON