×

3…2…1… START! SOLID znów w Przyłęku

3…2…1… START! SOLID znów w Przyłęku

Niedziela pod hasłem sportu – 24 marca br. do Przyłęku powrócił SOLID! Pieszo, na rowerze czy z kijami nordic walking – jak zawsze emocji nie brakowało, a na starcie pojawiły się tłumy.

Impreza rozpoczęła się o godz. 11.00, symbolicznym wystrzałem dokonanym przez Włodzimierza Hibnera – Burmistrza Nowego Tomyśla przy asyście Bogusława Nawrota – sołtysa Przyłęku oraz Zofii Szalczyk – radnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Wówczas, pierwsi zawodnicy rozpoczęli rywalizację w wyścigu kolarskim – SOLID MTB. O godz. 15.00 rozpoczął się Bieg Apacza – „Biegacze są jak Apacze” – przełaj  na 5 km i 10 km oraz nordic walking – na 5 km.

Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych uczestników, dla których przygotowano wyścigi rowerowe oraz zawody biegowe dla dzieci od lat 3, a także gry i zabawy, w tym puszczanie baniek mydlanych czy skakanie na dmuchańcach.

Na zawodników i obserwatorów sportowych zmagań czekały przyłęckie przysmaki, przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Przyłęku, a także wata cukrowa i ciepłe napoje.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Burmistrza Nowego Tomyśla. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział oraz organizatorom i partnerom za atmosferę, jak i niezapomniane emocje.

 


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON