×

Festiwal Piosenki Przedszkolaków

Festiwal Piosenki Przedszkolaków

Dziś (czwartek, 9 maja br.) w sali widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolaków – eliminacje powiatowe. Zaprezentowano aż 17 piosenek. Wybór nie był prosty – wszyscy pokazali umiejętności na najwyższym poziomie.

Decyzją komisji z Cecylią Ślusarz – przewodniczącą komisji na czele, do następnego etapu konkursu zakwalifikowało się pięć uczestniczek: Zosia Pieprzyk (Przedszkole Bolka i Lolka w Nowym Tomyślu), Marysia Nowicka (Przedszkole Misia Uszatka w Nowym Tomyślu), Marysia Knop (Przedszkole Rodzinne Arka w Nowym Tomyślu), Emilia Wiciak (Przedszkole z oddziałami integracyjnymi w Glinnie) oraz Emilia Wiśniewska (Przedszkole nr 1 w Opalenicy). Wszyscy uczestnicy otrzymali specjalne dyplomy oraz nagrody, które wręczała m.in. Grażyna Pogonowska – zastępczyni Burmistrza Nowego Tomyśla.

Festiwal był pełen muzyki, śpiewów oraz… tańca! Na scenie pojawiła się niezawodna Patrycja Świderska z Dance Studio Me Gusta, która zaprosiła przedszkolaków do rozgrzewki, a kolejno – do wspólnego tańca w rytm znanych, radiowych przebojów!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, jednocześnie trzymamy kciuki za nasze dzisiejsze zwyciężczynie – życzymy powodzenia w następnym etapie!

                                   


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON