×

Spotkanie organizacji pozarządowych w Przyłęku

Spotkanie organizacji pozarządowych w Przyłęku

9 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Przyłęku odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Nowy Tomyśl. Inicjatorem i organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Nasz Przyłęk. Z zaproszenia skorzystało 14 organizacji z naszego terenu. Spotkanie stanowiło dobrą okazję do wzajemnego poznania się, a także nawiązania współpracy.

Ustalono, że spotkania odbywać się będą raz na kwartał. Kolejne planowane jest w lipcu w Nowej Róży.

Uczestnicząca w spotkaniu przedstawicielka Centrum PISOP omówiła warunki udziału w konkursie mikrodotacji Wielkopolska Wiara, a także zaprezentowała ofertę szkoleniową.

Informacje dotyczące konkursu mikrodotacji Wielkopolska Wiara znajdują się w załączonej prezentacji. Pozostałe dokumenty, w tym regulamin, dostępne są na stronie:  http://ekonomiaspoleczna.pisop.pl/konkurs-mikrodotacji-wielkopolska-wiara-na-terenie-subregionu-leszczynskiego-2019/

Osoby lub organizacje, które zdecydują się wziąć udział w konkursie, mogą skonsultować swój pomysł z doradcą. W celu zorganizowania konsultacji w Nowym Tomyślu, prosimy o zgłoszenie chętnych do poniedziałku 15 kwietnia br. pod adresem: mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl.

W załączeniu przedstawiamy także  propozycję szkoleń (prezentacja LOWES 3 – slajd 5 i 6) , jakie Stowarzyszenie Centrum PISOP może zorganizować dla organizacji z gminy Nowy Tomyśl (w zależności od Państwa zainteresowania). Na wtorkowym spotkaniu organizacje pozarządowe wskazały tematy nr 1, 6, 15. W celu zbadania potrzeb szkoleniowych prosimy  o informację, kto byłby zainteresowany udziałem w tych szkoleniach, a także innych z przedstawionego zakresu. Na zwrotną informację czekamy do wtorku 23 kwietnia br. (e-mail: m.kortus@nowytomysl.pl).


POLECAMY

logo

Nowotomyski Ośrodek Kultury

logo

Ośrodek Sportu i Rekreacji

logo

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

logo

Budżet Obywatelski Gminy Nowy Tomyśl

logo

Koronawirus - informacje

logo

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców

logo

Jarmark Chmielo-Wikliniarski

logo

Park Miejski i Ogród zoologiczny

logo

Facebook

logo

YouTube

Sesja Rady Miejskiej LIVE

Fundusze Zewnętrzne - projekty unijne

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Fundusze Zewnętrzne - projekty Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

logo

Fundusze Zewnętrzne - pozostałe projekty

logo

Ciepłe Mieszkanie

logo-mieszkanie

Wybory

logo-gison

GISON